start | dodaj do ulubionych  |  kontakt

Strona główna

06.06.2017

KOLOT na Targach Turystycznych "W stronę Słońca"

 

Kluczborsko-Oleska Lokalna Organizacja Turystyczna w ramach zadania publicznego pn. "Promocja Krainy Mlekiem i Miodem Płynącej" uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Turystycznych "W stronę słońca" w Opolu (25-27 maja).  Na stoisku można było m.in. spróbować specjałów ze szlaku kulinarnego Ziemi Kluczborskiej i Oleskiej "Miodowo-mleczne smaki", otrzymać promocyjne publikacje, w tym wydaną w ramach zadania mapę turystyczną powiatu kluczborskiego i oleskiego.

 

 

 

W ramach projektu "Promocja Krainy Mlekiem i Miodem Płynącej" KOLOT - poprzez udział w największej imprezie turystycznej regionu - Międzynarodowych Targach Turystycznych "W Stronę Słońca" w Opolu - promował  walory i atrakcje turystyczne oferowane przez właścicieli gospodarstw agroturystycznych, gestorów, restauratorów, jednostki samorządu terytorialnego Ziemi Kluczborskiej i Oleskiej, a tym samym produktów turystycznych Opolszczyzny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach zadania wydano także 1000 tys. egz. mapy Ziemi Kluczborskiej i Oleskiej w pełnym kolorze wraz z największymi atrakcjami tego rejonu. Zawiera ona m.in. największe atrakcje turystyczne obu powiatów. Wydany w ramach zadania materiał udostępniony będzie nieodpłatnie przez KOLOT wśród turystów polskich i zagranicznych na targach, imprezach wystawienniczych, podczas wizyt z partnerskich powiatów itp. Publikacja dostępna jest także w wersji elektronicznej na stronie internetowej stowarzyszenia pod adresem http://www.kolot.pl/foldery.htm

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zadanie publiczne pn. "Promocja Krainy Mlekiem i Miodem Płynącej"

współfinansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego
 

 

 

Kluczborsko-Oleska Lokalna Organizacja Turystyczna